WINO TO
FILOZOFIA.

Dobre wino to wynik doświadczenia, wiedzy oraz ciężkiej pracy człowieka od pokoleń. Dobre wino to szlachetna tradycja i poszukiwanie doskonałego efektu. Dobre wino to sztuka smakowania życia. Dobre wino to filozofia.

Wino jest jednym z najbardziej szlachetnych trunków w dziejach ludzkości. Jednak wino to coś więcej niż zwykły napój alkoholowy, bowiem towarzyszyło ludzkości od zarania dziejów. Było źródłem radości i natchnienia, a jako ulubiony napój filozofów, towarzyszył ich dyskusjom. Nieprzypadkowo z czasów starożytnych Rzymian znamy powiedzenie „IN VINO VERITAS”.

WINO

PARTNERZY

Jerry

Pozwól, że w krótkich słowach opowiem Ci kim jestem i jak mogę Ci profesjonalnie pomóc odnaleźć się w branży winiarskiej. 

Nazywam się Girolamo Di Gregorio, ale wszyscy nazywają mnie Jerry. Pochodzę z Apulii, z malowniczego nadmorskiego miasteczka Bisceglie, gdzie moja rodzina mieszka do dziś.  

Z branżą gastronomiczną i winiarską jestem związany od 1996 roku. Przez lata pracy w sektorze HoReCa we Włoszech oraz innych krajach Europy, konsekwentnie rozwijałem moją pasję do win. Zdobyte doświadczenie dało mi gruntowną wiedzę oraz znajomość realiów rynkowych. 

W 2011 roku przeniosłem się do Warszawy, gdzie mieszkam i pracuję do dziś. Od tego czasu nieustannie działam w polskiej branży winiarskiej, pomagając włoskim producentom wina nawiązywać wartościowe relacje biznesowe z polskimi importerami. Ponadto współpracuję ze Stowarzyszeniem Sommelierów Polskich, a w 2017 roku potwierdziłem swoje kwalifikacje uzyskując międzynarodowy certyfikat WSET (Wine and Spirit Education Trust). Moją misją jest dzielenie się włoską tradycją winiarską z Polakami.

WINO

DLACZEGO WARTO SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z MOJĄ AGENCJĄ?

01

PASJA

Uwielbiam się dzielić się z innymi bogatą włoską tradycją winiarską.

02

DOŚWIADCZENIE

Od 25 lat działam w branży gastronomicznej, a od ponad 10 lat promuję włoskie wino na dynamicznie rozwijającym się polskim rynku.

03

WIEDZA

Oprócz znajomości realiów rynkowych posiadam ekspercką, sommelierską wiedzę na temat procesu produkcji wina.

05

ZWYCZAJE

Od lat obserwuję tradycje i zwyczaje Polaków w zakresie spożywania jedzenia i wina. Potrafię wyselekcjonować wino, które trafi w ich gust.

06

ZNAJOMOŚCI

Pozwól mi być Twoim zaufanym kontaktem w świecie winiarskim. Dzięki naszej współpracy zbudujesz wartościowe relacje biznesowe i unikniesz ryzykownych inwestycji bez gwarantowanego zysku.

07

BEZPOŚREDNI

Najlepiej prowadzić interesy bez zbędnych pośredników, które generują dodatkowe koszty. Chętnie udzielę bezpośredniego wsparcia w procesie negocjacyjnym i rozwiążę ewentualne problemy komunikacyjne.

NASZA OFERTA

Pozwól, że przedstawię Cię moim partnerom biznesowym we Włoszech i pomogę sprowadzić wysokiej jakości wino bezpośrednio do Twojej firmy.